Зворотний дзвінок

На сумму

234 234 грн.
Корзина 9
Каталог

Фурнітура

Швейна фурнітура - необхідне доповнення до готових предметів гардероба

Людині необізнаній в історії моди може здатися, що швейна фурнітура: гудзики, блискавки, заклепки — це сучасні винаходи, які служать тільки для декоративного прикраси одягу. Насправді все набагато складніше питання глибше, що йде корінням в далеку доісторичну епоху.

Звичайно ж, у наших печерних прабатьків гудзиків і шнурівок на одязі не було. Але згідно археологічним розкопкам, достовірним розповідями вчених перша фурнітура для одягу з'явилося в Стародавньому Китаї понад 4000 тисяч років тому. Це були справжні гудзики пришиті до розкішним одягом знатних осіб. Як би не дивно це звучало, але шнурівка, яка прикрашає одяг і робить її функціональної, з'явилася тільки в 12 столітті нашої ери, у часи Відродження і Середньовіччя.

В даний момент виготовлення різноманітної фурнітури — ціла фабрична індустрія. Щорічно в цій області з'являється безліч новітніх винаходів, інновацій, які активно впроваджуються в життя. І навіть самі футуристичні, здавалося б, нереальні гудзики, заклепки, застібки можна купити навіть у Харкові, Одесі, Дніпрі за невисокими цінами.

Фурнітура для шиття в Києві в асортименті

Стурбовані глобальним питанням, де купити фурнітуру для шиття в роздріб або дрібним (великим) оптом в Україні? Сьогодні це не проблема, адже замовникам пропонуються гудзики, репсова стрічка, кнопки пряжа, стрічки, різноманітні блискавки у великому асортименті за конкурентоспроможними цінами. Потрібно придбати швейну фурнітуру оптом? Це не проблема. І варто:

  • звернутися в інтернет-магазин;
  • вибрати необхідний вид і тип гудзиків, блискавок, стрічок, інших виробів;
  • зробити замовлення.

Перед тим як купити швейну фурнітуру інтернет магазині тканин доведеться гарненько подумати над вибором. Адже швейна фурнітура — це необхідні доповнення в швейному справі. Елементи вибирають в повній залежності від матеріалу, на основі якого вони виготовляються. Це може бути технологічна пластмаса, метал і навіть тканина. Фурнітура обирається в повній залежності від подальшого функціонального застосування.

До фурнітури відносять і швейні голки, призначені для ручної і машинної роботи. У цю ж групу входять кравецькі ножиці, деталі для швейних машин, лапки, шпульки, різноманітні ковпачки. Фурнітура — це і липучки, павутинка, флізелін, синтепон. Все те, що може знадобитися для конструювання одягу. І потрібно пам'ятати, що ціна на оптові закупівлі завжди дешевше, ніж на роздрібні.

Унікальна і не унікальна фурнітура

Така градація теж існує. Фурнітура може бути або ексклюзивною дизайнерською, тобто тією, яка буде створюватися в певній, іноді лімітованої колекції. Це можуть бути унікальні елементи для сценічних нарядів. За великим рахунком, це штучний товар, що коштує дуже дорого. Рівно така фурнітура прикрашає костюми відомих американських діячів шоу, наприклад, Мадонни, Тіни Тернер, інших відомих виконавців.

Такі штучки купити в роздріб в звичайному швейному магазині практично неможливо. Але масова фурнітура — саме та, яка виготовляється великими партіями на фабриках і продається оптом і в роздріб. Така фурнітура має доступну вартість. Але ні в якому разі не треба думати, що це серійне виробництво не дає волю фантазії і багатство вибору. Навпаки, на прилавках шикарний вибір фурнітури, в тому числі і швейної, і тієї, якою можна прикрасити авторські костюми, пошиті самостійно з кращих італійських шовкових або костюмних тканин.

Порівняння товарів ()