Зворотний дзвінок

На сумму

234 234 грн.
Корзина 9
Каталог

Корсажна стрічка

Корсажна стрічка - це вузький зріз матеріалу, який пришивається по зрізу штанів або спідниць, або до їх поясу. Іншими словами, дана стрічка представляє собою своєрідну прокладку з рельєфними рубцями, які запобігають ковзанню одягу під поясом. У деяких випадках, для того, щоб посилити тертя, корсажні стрічки посилюються за допомогою спеціального прогумованого шару.

Використання корсажной стрічки в швейної промисловості

Для того, щоб надати поясу потрібну форму, використовується корсажная стрічка. Крім цього, даний елемент допомагає речі знайти потрібну посадку, форму і запобігти її перекручування. Багато модельєрів використовують стрічки розглянутого типу для того, щоб допомогти спідниці або плаття знайти більш пишну форму.

Що стосується переваг такого швейного вироби, як корсажная стрічка, це:

  • Висока міцність.
  • Можливість вибрати необхідну ширину тасьми.
  • Широка варіація забарвлень.
  • Стійкість до зовнішніх негативних факторів.

В інтернет-магазині Stella Ricci купити корсажна стрічку можна самого різного типу. Тут представлені вироби, як для пошиття одягу, так і для меблів. Крім цього, ціна корсажна стрічок вас приємно здивує. Це обумовлено тим, що ми пропонуємо високоякісний товар від перевірених постачальників за найдоступнішою вартості.

Широкий вибір корсажна стрічок в онлайн-магазині Stella Ricci

Якщо необхідно купити корсажна стрічку найвищої якості, зверніться до представників нашого інтернет-магазину. Ми надаємо своїм покупцям наступні переваги спільної співпраці:

  • Найширший асортимент корсажна стрічок, атласних стрічок, тканин і інших швейних виробів. У нашому каталозі ви зможете вибрати те, що потрібно саме у вашому випадку.
  • Консультативні послуги. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором продукції, роз'яснять всі переваги і недоліки обраного товару, а також озвучать актуальні ціни.
  • Висока якість продукції. Ми гарантуємо зносостійкість і практичність пропонованих матеріалів. Всі вироби в нашому каталозі має необхідні сертифікати відповідності, а також гарантії виробників.

Звернувшись в інтернет-магазин Stella Ricci, ви зможете купити оригінальні товари для шиття найвищої якості і за прийнятною ціною. Ми робимо все, щоб ви залишалися задоволені таким взаємовигідним співробітництвом.

Сортування:
На сторінці:
купить Стрічка корсажная тим-сіра
Стрічка корсажная тим-сіра
Колір: чорно-сірий
Состав: вовна, поліестр
Ширина (м): 0,06
45 грн/м
Купити
Відгуків: 0
купить Стрічка корсажная св. сіра
Стрічка корсажная св. сіра
Колір: світло-сірий
Состав: вовна, поліестр
Ширина (м): 0,06
45 грн/м
Купити
Відгуків: 0
купить Стрічка корсажная (горох)
Стрічка корсажная (горох)
Колір: чорний
Состав: вовна, поліестр
Ширина (м): 0,06
45 грн/м
Купити
Відгуків: 0
Порівняння товарів ()