Зворотний дзвінок

На сумму

234 234 грн.
Корзина 9
Каталог

Тканина Штучне хутро

Штучне хутро — екологічно, практично і недорого

Хутро, створений штучним способом, — це вовняні, рідше шовкові тканини, поверхня яких імітує зовнішній вигляд хутра з лицьового боку. Для цієї мети на лицьовій стороні тканини створюється так званий ворс — пухнастий шар з піднятих вертикально або злегка приглаженных кінців ниток або волокон, подібно волосу на шкурі тварин. Для більшої схожості з натуральним хутром штучне хутро виробляється із спеціальних сортів пряжі для ворсового шару. Лицьова поверхня (ворсовий шар) фарбується, підстригається і обробляється відповідно зовнішньому вигляду лицьової поверхні певного сорту натурального хутра.В інтернет магазині тканин Stella Ricci купити штучне хутро пропонується як фізичним, так і юридичним особам (за конкурентоспроможною ціною).

Штучне хутро у Києві   якість за розумною ціною

Існує два способи утворення пухкої (ворсової поверхні на тканинах:

1) Начесанный ворс — коли пухнаста поверхня утворюється з кінців волокон, начесываемых з поверхні уточных ниток в тканини на особливих чесальных або ворсовальных машинах після ткацтва.

2) Розрізної або витяжної ворс — коли пухнаста поверхня утворюється з кінців або петель додаткових, так званих ворсових основних ниток, висунутих на поверхню тканини спеціальними пристосуваннями в процесі ткацтва.

Говорячи про вартість, варто помітити, що ціна на тканина, створеного штучним шляхом, набагато нижче, ніж на хутро вироблений з шкур тварин. З-за невисокої вартості варто купити тканину штучний хутро.

У штучному хутрі з розрізним ворсом основні нитки поділяються на ворсові та ґрунтові. Ворсові нитки створюють зовнішній ефект і лицьової, ворсовий шар тканини і тому робляться зазвичай з вовни високої якості. Ґрунтові нитки створюють кістяк — грунт тканини. Вони абсолютно не видно з лицьового боку тканини, тому зазвичай робляться з міцної (крученої) бавовняної пряжі.

Утокові нитки переплітаються з нитками грунтової основи простим переплетенням: крім цього, вони закріплюють у грунті ворсові нитки при утворенні ворсу. Утокові нитки робляться з міцної бавовняної пряжі.

Начесанный ворс мало застосовується, головним чином для легких, дешевих сортів штучного хутра. Найбільш поширений хутро штучний з розрізним ворсом. При виробленні так званої штучної овчинки або каракулю, характерною особливістю яких у натуральному вигляді є завитий (кучерявий) волосся, застосовується комбинивание розрізного ворсу з витяжним (петельним). Щоб створити завитий (кучерявий) ворс, ворсова основа попередньо піддається особливій обробці: завивці і запарці.

Сфера використання штучного хутра

Якісний штучний хутро купити оптом і уроздріб для створення дитячих новорічних костюмів, пошиття модних жилетів, шуб і кожухів. Штучний матеріал використовується для виробництва домашніх капців, предметів декору, аксесуари і так далі.

Сортування:
На сторінці:
купить Штучне хутро 192/gg780
Штучне хутро 192/gg780
Цвет: чорний
Состав: еко-шкіра, поліестр
Ширина (м): 1,45
1450 грн/м
Купити
Відгуків: 0
купить Хутро штучне 182/ag580
Хутро штучне 182/ag580
Цвет: леопардовий принт
Состав: поліестр
Ширина (м): 1,6
1580 грн/м
Купити
Відгуків: 0
Порівняння товарів ()