+38 (050) 588-52-77

+38 (096) 905-36-11

Зворотний дзвінок

На сумму

234 234 грн.
Корзина 9
Каталог

Про Нас

Компанія Stella Ricci на ринку з 2000 року.

Наша Місія - Нести в світ красу і радість! Ставати разом щасливими і успішними!

Унікальність, ексклюзивність і чудова якість тканин і фурнітури - невід'ємна частина нашого успіху.

Саме тому у нас є для Вас:

1. Тільки ексклюзивні, брендові, італійські тканини

Ми відбираємо високоякісні, натуральні і сумішеві тканини, також враховуємо співвідношення ціна-якість при відборі. Для нових та постійних клієнтів, найкращі тканини з Італії.

2. Регулярне оновлення тканин і фурнітури

Постійні оновлення колекції протягом усього року. Нові надходження тканин 4-6 разів на сезон. Завжди тільки свіжі і актуальні товари, для Вас. Ми стежимо за модними віяннями і намагаємося бути завжди в тренді!

3. Прямі поставки

Товар, який ми надаємо, закуповується безпосередньо на фабриках Італії. Вони, в свою чергу, виробляють тканини для відомих будинків мод і світових дизайнерів.

4. Тільки ексклюзив

Для індивідуального пошиття одягу Ви можете придбати у нас тканини, що закуповуються малими метражами. Для оптових клієнтів є можливість закупівлі великих метражів.

5. Модні тенденції

Найсвіжіші і трендові колекції з останніх світових показів, актуальні новинки моди. Що буде модним у новому сезоні, а що безповоротно кануло у Лету. Stella Ricci знає відповіді на всі ці питання! Ми завжди дамо раду з підбору тканин і фурнітури. Ми маємо в своєму арсеналі кращі журнали про моду за доступними цінами, такі як BOX, Show details і багато інших.

6. Постійні знижки та приємні сюрпризи для покупців

Знижки від 30% до 50% проводяться два рази на рік - липні і грудні - дають відмінну можливість клієнтам вигідно закупити тканини, а магазинам звільнити полиці для нових товарів і для нових колекцій.

Stella Ricci - це модно!

Порівняння товарів ()